• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 31.05.2024

Največji slovenski zaposlovalec išče voznike, ki si želijo dinamičnega dela in so odprti za sprejemanje izzivov! K prijavi vabimo vse kandidate z opravljenim izpitom C in E kategorije.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

• skrb za vzdrževanje vozila,
• vodenje zahtevanih evidenc,
• opravljanje poslov, povezanih z naložitvijo in iztovarjanjem blaga: kontrola škode, pravilnost naloženega tovor…
• izobraževanje in usposabljanje v skladu z zahtevami procesa.
• izvajanje aktivnosti za vzdrževanje čistega in urejenega delovnega okolja ter delovne opreme.
• izvajanje del, ki so potrebna za nemoteno uresničevanje planskih obveznosti družbe, in ustrezajo znanju in sposobnostim delavca/ke ter opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:

• vozniški izpit C in E kategorije
• zaželena vsaj IV. stopnja izobrazbe,
• izkušnje na podobnem področju dela,
• samoiniciativnost, fleksibilnost, hitra odzivnost,
• vestnost, odgovornost in natančnost.

NUDIMO

• zaposlitev za polni delovni čas,
• redno in stimulativno mesečno plačilo.
• Direktna zaposlitev pri našem naročniku

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:  kaja@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 051 667 521

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kaja@epada.si