• Polni delovni čas
  • KOPER
  • 12.05.2021

Za naročnika, uspešno slovensko podjetje, ki več kot 10 let uspešno deluje na področju pretovarjanja,

zaradi povečanega obsega del iščemo kandidate za prosto delovno mesto VOZNIK B KATEGORIJE m/ž.

Kraj delovnega mesta: KOPER

OPIS DELOVNEGA MESTA:
– premikanje vozil (novih osebnih avtomobilov) iz ladje in na ladjo,
– preparkiravanje vozil po območju Luke Koper,
– ostala dela po navodilih nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:
– izkušnje na podobnem delovnem mestu oziroma izkušnje z vožnjo avtomobilov,
– izpit B kategorije,
– zanesljivost in marljivost,
– visoka stopnja motiviranosti,
– pripravljenost na izmensko delo,
– potrdilo o nekaznovanosti,
– izpis iz kazenske evidence.

NUDIMO:
– delo v dobri spodbudni ekipi,
– stimulativno plačilo,
– izmensko delo,
– možnost takojšnje in dolgoročne zaposlitve.

Zainteresirani kandidati naj pošljejo prijavo in življenjepis čimprej oziroma najkasneje do 01.04.2021 na elektronski naslov: maja.levc@epada.si

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 051 412 347.
ESPADA d.o.o., Ljubljanska cesta 13d,1236 Trzin

Slika:vir internet

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: maja.levc@epada.si