• Polni delovni čas
  • OKOLICA MARIBORA
  • 09.10.2022

Opis delovnega mesta:

– samostojno organiziranje in izvajanje proizvodnega procesa v kuhinji,
– samostojna izdelava jedilnikov in plana proizvodnje v večji kuhinji,
– spremljanje in zagotavljanje kakovosti dela,
– odgovornost za delovanje kuhinje,
– naročanje, sprejem in izdaja živil,
– spremljanje materialnih stroškov

Pričakujemo:

– izobrazba KV kuhar,
– kuharska znanja in razgledanost,
– organizacijske sposobnosti,
– izkušnje v kuhinji,

NUDIMO:
• Zaposlitev za polni delovni čas, DOPOLDANSKO DELO
• Redno plačilo glede na predhodne izkušnje in zahtevnost delovnega mesta, 2000 eur neto
• Zaposlitev v stabilnem podjetju,

Prijavite se zdaj!

Svojo prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: dejan@espada.si

Za dodatne informacije pokličite na telefon: 031 76 76 74.

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si