Uspešno slovensko podjetje s prehranskimi obrati širom Slovenije išče nove sodelavce! Svoje gostinske  storitev izvajajo v podjetjih, šolah, zdravstvenih in drugih ustanovah. V svojo ekipo vabijo kandidat za delovno mesto:

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • samostojna priprava hladnih in toplih obrokov po normativih,
  • vodenje in poznavanje dokumentacije HACCAP,
  • organiziranje dela sodelavcev, kuharskih pomočnikov,
  • enoizmensko delo od 6. do 14. ure od ponedeljka do petka, vikendi in prazniki dela prosti.
  • delo v kuhinji z organizirano prehrano.

PRIČAKUJEMO:

  • ustrezna izobrazba: kuhar ali dietni kuhar,
  • najmanj tri leta izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • samostojnost pri delu, timskost in dinamičnost,
  • znanje slovenskega jezika, vozniško dovoljenje B kategorije in osnovno poznavanje dela z računalnikom.

NUDIMO:

  • Zaposlitev za polni delovni čas,
  • Redno plačilo glede na predhodne izkušnje in zahtevnost delovnega mesta, dodatki in ostali stroški povrnjeni skladno s kolektivno pogodbo za gostinsko dejavnost.
  • Zaposlitev v velikem, stabilnem podjetju, kjer se lahko poklicno razvijate, izpopolnjuje in gradite svojo kariero.

Prijavite se zdaj!

Pošljejo prijavo in življenjepis na elektronski naslov spela@espada.si

Za informacije pa pokličite na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                            Fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si