• Polni delovni čas
  • Laško
  • 30.06.2021
Ste natančni in tehnično naravnani in bi vas zanimala vodstvena zaposlitvena priložnost? Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz Laškega, zaradi povečane obsega dela iščemo
dodatne okrepitve.
VODJA IZMENE V LAŠKEM (m/ž)
OPIS DELOVNEGA MESTA:
  • Vodenje zaposlenih v izmene in organiziranje njihovega dela,
  • Sodelovanje pri mesečnem in tedenskem planiranju proizvodnje,
  • Priprava, izvedba in nadzor delovnega procesa v skladu s predpisanimi standardi,
  • Skrb za odpravo napak v proizvodnem procesu ter reševanje tekoče problematike,
  • Sodelovanje pri optimizaciji proizvodnih in tehnoloških procesov,
  • Vodenje evidenc, pripravljanje in posredovanje podatkov in informacij
  • Sodelovanje pri izvajanju razvoja novih proizvodov, znatne izboljšave obstoječih in skrb za njihovo aplikacijo
OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:
  • Zaželene izkušnje na podobnih delovnih mestih
  • Zaželena tehnična izobrazba (Srednješolska izobrazba V. stopnje)
  • Tehnična naravnanost
  • Motiviranost in natančnost
  • Pripravljenost na večizmensko delo
KANDIDATU NUDIMO:
  • stimulativno plačilo kot dodatek k osnovi
  • dodatna izobraževanja in usposabljanja,
  • ustrezno uvajanje na delovno mesto,
  • urejene delovne razmere in prijetno okolje
  • Nagrada v primeru dobrih poslovnih rezultatov
Prijavite se zdaj!
Pošljite življenjepis na elektronski naslov:
dejan@espada.si
ali pokličite na številko 031 76 76 74

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si