• Polni delovni čas
  • Kranj
  • 08.12.2021

Za našega naročnika iščemo novega sodelavca za Vodenje sodelavcev v izmeni in hkrati delo v strežbi v mladem, dinamičnem kolektivu v gostinskem lokalu. Timsko delo, korektni in dobri odnosi, odgovorno in profesionalno delo.

VODJA IZMENE (m/ž) v Kranju

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Aktivna in prijazna postrežba gostov
  • Skrb za vzdrževanje reda in čistoče
  • Skrb za pravilno in tekoče blagajniško poslovanje
  • Zagotavljanje higienskih in ostalih gostinskih standardov

PRIČAKUJEMO:

  • Urejenost, poštenost, natančnost, kreativnost, profesionalnost
  • Znanje slovenskega in angleškega jezika na pogovornem nivoju
  • Delovne izkušnje na enakem / primerljivem delovnem mestu,
  • Zgovornega in prijaznega kandidata/ko,
  • Izkušnje z blagajniškim poslovanjem (Microgramm ADVANTIK)

NUDIMO:

  • Dobre delovne pogoje v prenovljenem lokalu in stimulativno plačilo za strokovno opravljeno delo.
  • Možnost financiranja dodatnega izobraževanja.
  • Redno zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom.
  • Zagotovljeno delovno mesto, redno plačilo.
  • Finančni bonus za delo med prazniki in ob nedeljah

Delo poteka v mladem kolektivu, v družinskem podjetju s tradicijo.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si