• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 30.04.2024

Priljubljen gostinski lokal v Ljubljani, išče slaščičarja za pripravo gurmanskih palačink.

POMOČNIK SLAŠČIČARJA/ POMOČNIK V KUHINJI (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:
  • priprava sestavin in peka palačink po dogovorjenih standardih
  • skrb za urejenost in čistočo
  • spremljanje zalog sestavin
  • dvoizmensko delo od ponedeljka do sobote

OD VAS PRIČAKUJEMO:

  • izkušnje na podobnem delovnem mestu
  • skrbnost, natančnost in urejenost
  • odgovornost do dela

KAJ NUDIMO:

  • redno in stimulativno plačilo
  • urejeno delovno okolje
  • prijeten in nasmejan kolektiv

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov: uros.kersic1@gmail.com

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 608 560

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: natalija@espada.si