• Polni delovni čas
  • BLED
  • 31.01.2021

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Vodenje strojnih linij

Vodenje delovnih skupin

-Zagotavljanje oskrbe delovnih mest z materiali, pripomočki in dokumentacijo

-Spremljanje in zagotavljanje kvalitete izdelave in obveščanje v primeru odstopanj

-Odkrivanje in javljanje pomanjkljivosti na strojih, napravah in na delovnih mestih

-Zagotavljanje urejenosti delovnega mesta in njegove okolice

-Izdelava, vodenje in vzdrževanje potrebnih dokumentov, evidenc, zapisov ter poročil

-Izvajanje drugih del po navodilih nadrejenega, ki so v skladu s strokovno usposobljenostjo in so sestavni del delovnega procesa ter internimi akti

PRIČAKUJEMO:

– Odgovoren odnos do dela in sredstev za delo

– Kvalitetno opravljanje dela, učinkovitost in zanesljivost

– Prodornost in angažiranost za doseganje pričakovanih rezultatov dela

– Komunikativnost

– Fleksibilnost in večopravilnost

– Motiviranost, samostojnost in timsko delo

– Inovativnost, kreativnost, samoiniciativnost in vztrajnost

NUDIMO:

– Zaposlitev za polni delovni čas

– Zaposlitev za določen čas z možnostjo sklenitve nove pogodbe za daljši čas,

– 5 dnevni delovni teden,

– 2/3 izmensko delo:

– Fiksno redno plačilo, številni dodatki,  variabilni stimulativni del plačila,

– Možnost stabilne, varne in dolgoročne zaposlitve.

Prijavite se zdaj! Pošljite življenjepis na elektronski naslov: dejan@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

www.espada.si

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si