• Polni delovni čas
  • Laško
  • 26.05.2021

Ste natančni in tehnično naravnani in bi vas zanimala nova zaposlitvena priložnost? Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz Laškega, zaradi povečane obsega dela iščemo dodatne okrepitve.

STROJNI VZDRŽEVALEC (m/ž) v Laškem

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Pregleduje stanje strojev in naprav,
  • Sodeluje z izmenovodji in z delavci v proizvodnji
  • Skrbi za brezhibno delovanje strojev in naprav
  • Je odgovoren za pravilno in varno delovanje strojev in naprav (skrb za stroje in naprave)
  • Skrbi za dokumentacijo, izpolnjuje delovna poročila
  • opravljanje drugih del po navodilih delodajalca

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • Zaželene izkušnje na podobnih delovnih mestih
  • Zaželena tehnična izobrazba
  • Ročne spretnosti
  • Tehnična naravnanost
  • Motiviranost in natančnost

KANDIDATU NUDIMO:

  • PLAČILO NA PODLAGI DELOVNIH IZKUŠENJ
  • stimulativno plačilo kot dodatek k nadpovprečni osnovi
  • dodatna izobraževanja in usposabljanja,
  • DELO V ENI IZMENI

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin               Vir fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si