• Polni delovni čas
  • Kranj
  • 14.12.2021

Naš naročnik je zelo uspešno podjetje in del mednarodne skupine. Podjetje je skupnost strokovnih, ustvarjalnih in motiviranih sodelavcev, ki gradijo svojo prihodnost s povečevanjem svoje konkurenčne prednosti. Zaradi povečanja obsega del v marketinškem oddelku k sodelovanju vabijo sodelavca/sodelavko za delovno mesto:

DELOVNE NALOGE:

  • Koordinira, načrtuje, oblikuje, realizira in distribuira tržne materiale.
  • Izvaja aktivnosti tržnega komuniciranja, ki podpirajo prodajne aktivnosti podjetja.
  • Sodeluje pri načrtovanju tržnih in promocijskih aktivnosti in materialov za sejme, prodajne sestanke in ostale dogodke; kar vključuje tudi pisanje reklamnih in oglaševalskih besedil, sestavljanje predstavitev in lektoriranje.
  • Koordinira prevajanje in prilagajanje marketinških orodij, sodeluje z zunanjimi prevajalci in drugimi mednarodnimi izvajalci na področju trženja.
  • Pomaga pri organizaciji udeležbe na večjih sejmih in dogodkih.
  • Organizira manjše sejme in dogodke od začetka do izvedbe.
  • Je ambasador blagovne znamke in pri tem upošteva standarde, ki veljajo za blagovne znamke in je pri vseh projektih dosleden in konsistenten.
  • Uporablja spletna orodja, kot so spletna trgovina, portali za sejme, družbena omrežja ipd
  • Sodeluje pri odnosih z javnostmi.
  • Z uporabo orodij za analizo (npr. Google analytics) nadzoruje učinkovitost delovanja digitalnih orodij.
  • Izvaja Search Marketing aktivnosti (npr. PPC)
  • Izvaja aktivnosti na področju digitalnega marketinga
  • Spremlja, analizira in ocenjuje trende na trgu in konkurenco na področju digitalnega pozicioniranja
  • V okviru projektov digitalnega trženja usklajuje delo zunanjih agencij in internih oddelkov (npr IT).

PRIČAKUJEMO:

  • Izobrazba 1. ali 2. bolonjska stopnja ekonimske ali druge družboslovne smeri (npr. management marketinga, marketing in družbeni mediji)
  • Vsaj 2 leti izkušenj na področju marketinga, komuniciranja v podjetju. Prednost imajo izkušnje pridobljene v B2B in/ali proizvodnih podjetjih.
  • Aktivno znanje angleščine
  • Odlične pisne in verbalne komunikacijske sposobnosti – lektoriranje in urejanje besedil zaželeno
  • Samoiniciativnost, proaktivnost, sposobnost samostojnega dela.
  • Odlične organizacijske sposobnosti in vodenje projektov
  • Sposobnost določanja prioritet in sočasno delo na več projektih hkrati – dokazila o uspešnem vodenju projektov zaželeno
  • Napredni uporabnik Microsoft Office-a; obvlada Adobe Creative Suite in Photoshop; Dobro in poglobljeno poznavanje novih digitalnih medijev in družbenih omrežij.

PONUJAMO:

  • Nudimo vam možnost strokovnega razvoja in dolgoročnega sodelovanja v prijetnem mednarodnem okolju.
  • Nudimo vam možnost vpeljave inovativnega izdelka v serijsko proizvodnjo.
  • Zaposlitev za nedoločen čas s preizkusno dobo 6 mesecev.
  • Širok nabor dodatnih znanj in baze

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: info@espada.si ali pokličite na 041 584 112

ESPADA d.o.o., Ljubljanska cesta 13d,1236 Trzin
VIR: Fotografija (pixabay.com)

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si