• Polni delovni čas
  • Bovec
  • 30.06.2021

Za našega naročnika iščemo kandidate za delovno mesto:

SOBARICA (M/Ž) v Bovcu

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• čiščenje skupnih in javnih prostorov hotela,
• čiščenje in pospravljanje sob,
• pranje hotelskega perila,
• likanje opranega hotelskega perila,
• opravljanje drugih del po navodilih nadrejene osebe.

PRIČAKUJEMO:
• zaželjena zaključena osnovnošolska izobrazba,
• zaželjene izkušnje,
• zanesljivost in odgovornost.

NUDIMO:
• delo v jutranji izmeni (6-14 ali 7-15 ali 8-16)
• bruto plača je 1100 €,
• delo v prijetnem kolektivu,
• NAROČNIK NUDI NASTANITEV.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si