• Polni delovni čas
  • Postojna
  • 22.09.2021

SOBARICA/ČISTILKA V PORTOROŽU- M/Ž

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • pospravlja, čisti in ureja hotelske sobe in pripadajoče prostore, skladno z uveljavljenimi standardi,
  • pospravlja, čisti in ureja skupne prostore in zunanje površine,
  • polni in kontrolira stanja v mini barih,
  • ureja pripravljalnico in pripravlja pripomočke za delo,
  • zagotavlja vzdrževanje delovnih sredstev in opreme,
  • o ugotovljenih okvarah, poškodbah na instalacijah, opremi in inventarju nemudoma obvesti vodjo,
  • izpolnjuje obrazce o kontroli sanitarnih prostorov in druge potrebne obrazce,
  • odnaša in ločuje odpadke,
  • opravlja storitve za goste v skladu s standardi,
  • upošteva racionalno uporabo energije, materiala, časa in ostalih virov,
  • upošteva delovno varnost in okoljevarstvena načela ter skrbi za varno in zdravo bivanje gostov,
  • vse naloge izvaja v skladu z zakoni, internimi predpisi ter navodili vodje,
  • izvaja druge naloge skladno z delovno usposobljenostjo, navodili oziroma po nalogu vodje.

PRIČAKUJEMO:

  • izkušnje na podobnem delovnem mestu,
  • zanesljivost in marljivost,
  • visoka stopnja motiviranosti.

NUDIMO:

  • delo v dobri spodbudni ekipi,
  • delo v jutranji izmeni,
  • stimulativno plačilo,
  • možnost takojšnje in dolgoročne zaposlitve.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si