• Polni delovni čas
  • Volčja Draga
  • 30.06.2024

Slovensko podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo naprav za izdelovanje sladoleda v svojo ekipo vabi nove zaposlene.

Skrbnik kupcev v poprodajni podpori (m/ž) – Volčja Draga

Opis delovnega mesta:

  • sprejemanje in obdelava naročil rezervnih delov
  • komunikacijo s strankami in sprejemanje potreb po servisiranju in popravilih
  • razporejanje in vodenje serviserjev na terenu in v domači delavnici
  • vodenje in reševanje reklamacij
  • fakturiranje storitev
  • vodenje evidenc

Pričakujemo:

  • zaključeno vsaj V. stopnjo splošne ali strokovne izobrazbe
  • zaželene so izkušnje na enakem ali podobnem delovnem mestu
  • tekoče znanje italijanskega in angleškega jezika
  • poznavanje MS Office, CRM Dynamics 365, prednost imajo kandidati z znanjem upravljanja poslovnega sistema Pantheon
  • skrbnost, natančnost in doslednost pri izvajanju zastavljenih nalog
  • samostojnost, odzivnost, iznajdljivost in prilagodljivost

Nudimo:

  • delo v inovativnem podjetju, ki je s svojimi izdelki prisotno v celem svetu
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas s poskusno dobo
  • stimulativno plačilo z nagrajevanjem
  • urejeno delovno okolje v prijetnem kolektivu
  • enoizmensko delo

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov  kaja@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 051 667 521

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kaja@epada.si