• Polni delovni čas
  • Celje
  • 01.08.2024

EPADA je dinamično podjetje, ki se že več kot 15 let ukvarja z zagotavljanjem vrhunskih logističnih storitev. Naš sedež se nahaja v Ljubljani, delujemo pa tako na domačem kot mednarodnem trgu. Ponosni smo na našo sposobnost zagotavljanja celovitih rešitev za skladiščenje in distribucijo, ki našim strankam omogočajo nemoteno in učinkovito poslovanje.

SKLADIŠČNIK NA ODDELKU SORTIRANJA (m/ž) – Celje

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Sortiranje čiste embalaže (karton, folije…)
  • Zlaganje in pospravljanje tovornih vozičkov
  • Ostala dela po navodilih nadrejenega

PRIČAKUJEMO:

  • Pripravljenost za delo v skladišču
  • Predhodne izkušnje niso potrebne
  • Pripravljenost sodelovanja v skupini
  • Zanesljivost in odgovornost

NUDIMO:

  • Delo v treh izmenah
  • Dolgoročno zaposlitev
  • Fiksno redno plačilo
  • Regres, stimulacije, dodatek za nočno in nedeljsko delo ter delo na praznik

Pridružite se našemu dinamičnemu timu in skupaj gradimo uspešno prihodnost!

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov:  kaja@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 051 667 521
Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kaja@epada.si