• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 03.11.2021

Za našega naročnika, uspešno družinsko podjetje, z močno vizijo in dolgoletno tradicijo vabimo energičnega, visoko motiviranega in zanesljivega kandidata (m/ž), ki ga veseli delo v skladišču v avtomobilski stroki na delovnem mestu:

SKLADIŠČNIK (M/Ž)

Opis delovnega mesta:

  • Operativno naročanje in prevzem ter skladiščenje blaga
  • Izdaja blaga in izstavljanje faktur
  • Urejanje reklamacij
  • Delo s strankami
  • Vodenje evidenc in zalog nadomestnih delov in dodatne opreme
  • Identifikacija blaga
  • Zavarovanje blaga v skladu s standardi in navodili podjetja pred poškodbami in krajami
  • Popis zalog blaga
  • Nemoteno delovanje skladišča
  • Skrb za red in čistočo
  • Skrb za varno delovno okolje
  • Upoštevanje navodil nadrejenih

Pričakujemo:

  • najmanj poklicno izobrazbo (IV. st.) tehnične smeri
  • najmanj 1 leto delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih
  • vozniški izpit B kat.
  • izpit za upravljanje viličarja
  • poznavanje avtomobilskega – gumarskega blaga predstavlja prednost
  • osnovno znanje angleškega jezika
  • poznavanje okolja Windows, rač. orodij MS-Office,
  • organizacijske sposobnosti,
  • fleksibilnost,
  • samoiniciativnost
  • sposobnost za timsko delo
  • ročne spretnosti;

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev z možnostjo podaljšanja
  • zaposlitev za polni delovni čas in 3 mesečno poskusno dobo
  • dvoizmenski urnik
  • dobre delovne pogoje
  • redno in stimulativno plačilo
  • delo v urejenem in stabilnem okolju
  • delo v uspešnem družinskem podjetju z dolgoletno tradicijo

Pisne ponudbe s kratkim življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev sprejemamo na e-naslov: kadri@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si