• Polni delovni čas
  • Koper
  • 15.12.2021

Naš naročnik je uspešno podjetje, vodilni ponudnik celovitih logističnih storitev v Sloveniji in jugovzhodni Evropi ter uspešen logistični koncern z velikimi razvojnimi možnostmi. Njihov koncern sestavlja 12 družb v 9 različnih državah. Zanje iščemo nove sodelavce za prosto delovno mesto:

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • prevzem in izdaja blaga po nalogih, komisioniranje ter ostala običajna skladiščna dela,
  • delo z ročnim terminalom,
  • nadzor nad manipulacijami z blagom po spremljajoči dokumentaciji,
  • skrb za urejenost transportnih sredstev in nemoten delovni proces v skladišču
  • optimizacija skladiščnih kapacitet,
  • planiranje dela v skladišču,
  • koordinacija dela z ostalimi službami v enoti,
  • planiranje dela podizvajalcem, planiranje dela študentov,
  • skrb za pravilno vodenje evidence, urejenost skladišča,
  • zagotavljanje koordiniranega dela ekipe in logistične operative v skladišču,
  • kontrola varovalnih naprav na sredstvih za delo,

PRIČAKUJEMO:

  • zaželena vsaj IV. stopnja izobrazbe ustrezne smeri (logistične, ekonomske ali druge ustrezne smeri),
  • izkušnje na podobnem delovnem mestu,
  • izpit za viličarja,
  • izpit B kategorije,
  • zaželeno poznavanje MS Office programov,
  • zaželeno poznavanje osnovnih predpisov poslovanja carinskega skladišča

NUDIMO:

  • enoizmensko delo od ponedeljka-petka,
  • odlične možnosti za nadaljnji osebni in strokovni razvoj,
  • redno zaposlitev za polni delovni čas, z možnostjo podaljšanja za NDČ
  • fiksno redno plačilo in variabilni stimulativni del plačila,
  • regres 1200€, božičnica, kvartalne nagrade.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:magdalena@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 482 149

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: unsplash.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: magdalena@espada.si