• Polni delovni čas
  • Kočevje
  • 20.05.2024

Uspešno slovensko podjetje na področju gostinstva veča svojo ekipo in v svoj kolektiv vabi izkušenega kuharja ali kuharico!

SAMOSTOJNI KUHAR (m/ž) – Kočevje

DOPOLDANSKO DELO OD PONEDELJKA DO PETKA

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • samostojna priprava toplih in hladnih obrokov
  • priprava dodatne ponudbe
  • organizacija dela v kuhinji
  • deljenje hrane na delilni linji
  • naročanje živil in ustrezna administracija

PRIČAKUJEMO:

  • izobrazba KV kuhar
  • kuharska znanja in razgledanost
  • izkušnje v kuhinji
  • komunikativnost
  • veselje do dela z ljudmi
  • odgovornost, zanesljivost in natančnost
  • pozitiven odnos do dela
  • poznavanje osnov računalnika
  • zaželeno vozniško dovoljenje B kategorije

NUDIMO:

  •  dolgoročno zaposlitev
  •  delo v uspešnem podjetju
  •  prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje
  •  strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj
  •  dodatna izobraževanja

Pošljite prijavo in življenjepis na elektronski naslov: petranka@espada.si
Za informacije pa pokličite na telefon: 031 – 767 – 674
ESPADA d.o.o, Ljubljanska  cesta 13d, 1236 Trzin
Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: petranka@espada.si