• Polni delovni čas
  • VELENJE
  • 06.12.2020

Za naročnika, uspešno slovensko podjetje z dolgotrajno tradicijo poslovanja, ki je sestavni del največje slovenske organizacije s področja elektroenergetike in največji proizvajalec z električno energijo v Sloveniji išče dolgoročna sodelavca ali sodelavki za prosto delovno mesto:

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • izdelava osnov za kalkulacije projektov in kontrola predračunov;
  • izvajanje drugih del po navodilih nadrejenega, ki so v skladu s strokovno usposobljenostjo in so sestavni del delovnega procesa ter internimi akti;
  • priprava osnov za izdelavo računov procesov
  • priprav in spremljanje normativov porabe materialov in ostalih postavk za potrebe kalkulacij
  • spremljanje in analiziranje stroškov projektov in organizacijskih enot
  • sodelovanje z ostalimi organizacijskimi enotami družbe
  • sodelovanje z dobavitelji ter podizvajalci družbe,
  • izdelovanje, vodenje vzdrževanje in arhiviranje potrebnih evidenc, zapisov, poročil ter dokumentov delovnega področja;
  • druga dela po navodilu uporabnika.

PRISTOJNOSTI IN ODGOVORNOSTI:

  • pravočasno, kvalitetno in gospodarno izvajanje del;
  • za izvajanje nalog v skladu z zakonodajo, akti, standardi in navodili;
  • za skrbno, gospodarno in strokovno ravnanje z materiali, delovnimi sredstvi, opremo in časom
  • za varnost in zdravje pri delu, varstvo pred požarom in varstvo okolja

PRIČAKUJEMO:

  • 5. stopnjo izobrazbe gradbene ali druge tehnične smeri,
  • vsaj 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu ali z opravljanjem zgoraj opisanih nalog,
  • znanje slovenskega jezika in osnovno znanje uporabe računalnika ter dela z besedili in preglednicami,
  • vozniško dovoljenje B kategorije.

NUDIMO:

  • enoizmensko delo od ponedeljka do petka,
  • urejeno delovno mesto,
  • zaposlitev za polni delovni čas in možnost dolgoročnega sodelovanja,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • priložnost za osebno in poklicno rast in napredovanje na delovnemu mestu,
  • zaposlitev v družini in okolju prijaznem podjetju.
  • božičnica

Prijavite se zdaj!

Prijavo pošljete na elektronski naslov: info@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu pokličite na telefon: 041 584 112

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si