Za naročnika, uspešno podjetje, ki se ukvarja s predelavo in obdelavo lesa, iščemo novega sodelavca. Gre za hitro rastoče podjetje z več kot 200 zaposlenimi, ki zaradi hitre rasti in širitve vzpostavlja notranje oziroma lastno računovodstvo v svoji družbi. Zato v svojo ekipo vabijo izkušeno in ambiciozno osebo za delovno mesto:

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • izvajanje in nadzor knjiženja poslovnih dogodkov v poslovno knjigo družbe
  • izvajanje in kontrola plačilnega prometa
  • skrb in odgovornost za glavno knjigo, računovodske izkaze in njihovo arhiviranje
  • izdelava računovodskih poročil družbe za potrebe mesečnega poročanja notranjim in zunanjim uporabnikom
  • izdelava letnega poročila družbe in sodelovanje pri revizijskih pregledih družbe
  • izdelava davčnih obračunov družbe in sodelovanje pri davčnih nadzorih družbe.

PRIČAKUJEMO:

  • stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne finančno računovodske smeri,
  • Vsaj 4leta izkušenj s samostojnim delom v računovodstvu,
  • odlično poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov in drugih predpisov s področja računovodstva ter odlično poznavanje davčne zakonodaje v Sloveniji,
  • obvladovanje orodij MS Office ter poznavanje računovodskih programov,
  • aktivno znanje angleškega jezika, znanje nemškega jezika predstavlja prednost,
  • zaželene so izkušnje v mednarodnem okolju ali z računovodskimi deli za/v večjih proizvodnih podjetjih,
  • visoko stopnjo organiziranosti, natančnosti in prilagodljivosti ter željo po napredovanju.

NUDIMO:

  • enoizmensko delo (od 7. do 15.) oziroma po dogovoru,
  • priložnost samostojnega dela v večjem podjetju ob podpori knjigovodij in računovodij,
  • dolgoročno zaposlitev s poizkusnim obdobjem, delo v mednarodnem okolju
  • strokovno in osebno rast, možnost za napredovanje na pozicijo vodja računovodstva,
  • odgovorno in dinamično delo v prijetnem kolektivu.

Prijavite se zdaj!

Zainteresirani kandidati čimprej naj pošljejo prijavo na elektronski naslov: info@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu pokličite na telefon: 041 584 112.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                                                      Vir: fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si