• Polni delovni čas
  • Laško
  • 26.05.2021

Naš naročnik, uspešno podjetje iz Laškega, ki ima dolgoletno tradicijo na področju proizvodnje izolacijskih izdelkov, v svoj tim vabi delavce v proizvodnji.

PROIZVODNI DELAVEC (m/ž) v Laškem

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • delo v proizvodnji na različnih strojih  in napravah
  • manipulacija s polizdelki, pakiranje, izpolnjevanje delovnih nalogov,
  • izvaja postopke avto-kontrole na predpisan način in  po navodilih nadrejenih
  • opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • Zaželene izkušnje na podobnih delovnih mestih
  • opravljen izpit za viličarja je prednost
  • motorične spretnosti in natančnost
  • zanesljivost in organiziranost
  • pripravljenost na večizmensko delo 2/3

KANDIDATU NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • možnost dodatnega izobraževanja,
  • delo v varnem delovnem okolju in strokovnem kolektivu,

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin               Vir fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si