• Polni delovni čas
  • KOMENDA

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • izvajanje del na enostavnih strojih in z enostavnimi izdelki skladno z navodili, postopki in zahtevami kakovosti;
  • kontrola izdelkov, pakiranje v ustrezno embalažo ter izločanje izmeta;
  • prepoznavanje dekorativnih norm;
  • upoštevanje navodil za delo ter skrb za red in čistočo delovnega mesta in okolice;
  • druge naloge in opravila po nalogu nadrejenega, ki jih v skladu s svojo dejansko strokovnostjo lahko izvaja.

PRIČAKUJEMO:

  • zaključena osnovna šola ter osnovno poznavanje dela z računalnikom;
  • vozniško dovoljenje B kategorije;
  • sodelovalnost, natančnost, marljivost, vztrajnost in samodiscipliniranost;
  • zaželene izkušnje na področju proizvodnih del.

NUDIMO:

  • zaposlitev za polni delovni čas, delo v mladostnem kolektivu,
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev, 3 mesece poskusnega dela in možnost sklenitve nove pogodbe za daljši čas v primeru obojestranskega interesa,
  • 3 izmensko delo (6-14; 14-22; 22-6), od 5 do 6 dni na teden,
  • možnost stabilne, varne in dolgoročne zaposlitve.

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov: info@espada.si  ali hana@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si