• Polni delovni čas
  • KRANJ
  • 31.08.2022

Naš naročnik je zelo uspešno podjetje in del mednarodne skupine. Podjetje je skupnost strokovnih, ustvarjalnih in motiviranih sodelavcev, ki gradijo svojo prihodnost s povečevanjem svoje konkurenčne prednosti. Zaradi povečanja obsega del k sodelovanju vabijo sodelavca/sodelavko za delovno mesto:

PROCESNI TEHNOLOG  – (m/ž) v Kranju

DELOVNE NALOGE:

  • Vodenje procesa uvedbe novih izdelkov v proizvodnjo.
  • Uvajanje novih tehnologij in metod.
  • Skrb za stalno optimiranje proizvodov in procesa, izvajanje korektivnih ukrepov.
  • Izdelava tehnološke dokumentacije in predpisov.
  • Reševanje operativnih in tehnoloških problemov v proizvodnji.
  • Zbiranje informacij in izdelava raznih analiz in poročil.
  • Skrb za procesno opremo.
  • Sodelovanje pri reševanju reklamacij.

PRIČAKUJEMO:

  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe, lahko pa ste tudi absolvent –  strojne ali druge tehnične smeri,
  • Računalniško znanje (MS Office), zaželeno poznavanje SAP-a, informacijska razgledanost
  • Zaželeno poznavanje avtomobilske industrije (standardi).
  • Zaželeno znanje računalniškega programa AutoCAD .
  • Znanje angleškega jezika (pisno in ustno).
  • Sposobnost timskega dela in samoiniciativnost.

PONUJAMO:

  • Nudimo vam možnost strokovnega razvoja in dolgoročnega sodelovanja v prijetnem mednarodnem okolju.
  • Nudimo vam možnost vpeljave inovativnega izdelka v serijsko proizvodnjo.
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za NDČ
  • Širok nabor dodatnih znanj in baze

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: info@espada.si ali pokličite na 041 584 112

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si