• Polni delovni čas
  • Laško
  • 26.05.2021

Ste natančni in tehnično naravnani in bi vas zanimala nova zaposlitvena priložnost? Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz Laškega, zaradi povečane obsega dela iščemo dodatne okrepitve.

PROCESNI MEHANIK/ MENJALEC ORODIJ (m/ž) v Laškem

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Opravlja vsa dela povezana z menjavo orodij
  • Izvajanje rednih in interventnih posegov v primeru okvare strojev in naprav….)
  • Izvajanje vseh strojno ključavničarskih del
  • Je odgovoren za pravilno in varno delovanje strojev in naprav (skrb za stroje in naprave)
  • Skrbi za dokumentacijo, izpolnjuje delovna poročila

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • Zaželene izkušnje na podobnih delovnih mestih
  • Zaželena tehnična izobrazba
  • Opravljen izpit za viličarja je prednost
  • Ročne spretnosti
  • Pripravljenost na večizmensko delo
  • Motiviranost in natančnost

KANDIDATU NUDIMO:

  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • Možnost dodatnega izobraževanja
  • Delo v varnem delovnem okolju in strokovnem kolektivu

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin               Vir fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si