• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 31.07.2024

EPADA je dinamično podjetje, ki se že več kot 15 let ukvarja z zagotavljanjem vrhunskih logističnih storitev. Ponosni smo na našo sposobnost zagotavljanja celovitih rešitev za skladiščenje in distribucijo, ki našim strankam omogočajo nemoteno in učinkovito poslovanje.

PRIPRAVLJALEC ŽIVIL V SKLADIŠČU (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • pakiranje in rezanje zelenjave in sadja,
  • poznavanje različnih vrst sadja in zelenjave ter njihovih lastnosti,
  • ločevanje uničenega, poškodovanega, neprimernega sadja in zelenjave,
  • enoizmensko delo od nedelje do četrtka, občasno delo ob petkih

PRIČAKUJEMO:

  • pripravljenost za delo v skladišču
  • predhodne izkušnje niso potrebne
  • pripravljenost sodelovanja v skupini
  • prijazno, organizirano in natančno osebo

NUDIMO:

  • enoizmensko delo
  • dolgoročno zaposlitev
  • fiksno redno plačilo, regres, stimulacijo, dodatek na nedeljsko delo ter delo na praznik

Pridružite se našemu dinamičnemu timu in skupaj gradimo uspešno prihodnost!

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov:  natalija@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223
Epada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: natalija@espada.si