• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 08.12.2021

PRIPRAVLJALEC POŠILJK (m/ž) v Ljubljani

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Opravljanje notranjega transporta;
  • Pripravljanje pošiljk za nadaljnje ravnanje z njimi;
  • Usmerjanje pošiljk in blaga po poštni številki;
  • Izvajanje fizičnih in pomožnih del v skladu z navodili;
  • Nakladanje in razkladanje pošiljk, blaga in transportnih enot, spremstvo in pomoč vozniku pri nalaganju in razkladanju vozil;
  • Pomoč dostavljalcem in pismonošem pri dostavi;
  • Delovanje skladno s predpisi s področja varnosti in zdravja pri delu in varstva pred požarom;
  • Izvajanje drugih opravil skladno z usposobljenostjo in navodili.

PRIČAKUJEMO:

  • Končana osnovna šola;
  • Vozniški izpit B kategorije;
  • Slovenski jezik – osnovna raven;
  • Potrdilo o nekaznovanosti;
  • Zaželjen izpit za vožnjo viličarja, ni pa pogoj.

NUDIMO:

  • Delo v popoldanskem in nočnem času (predvidoma med 15.-23. uro) oziroma nekateri v času povečanega prometa tudi v dopoldanskem času, predvidoma med 10.-18. uro;
  • Zaposlitev za polni delovni čas;
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja;
  • Fiksno redno plačilo.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si