• Polni delovni čas
  • KOMENDA
  • Applications have closed

Naš naročnik je uspešno hitro rastoče družinsko podjetje, ki je že več kot 25 let specializirano za proizvodnjo visokokakovostne kozmetične embalaže.
Proizvodni prostori se raztezajo na 6500 m2 površine in se sestojijo iz brizgalnice, tiskarne, sestavljalnice in orodjarne. Zaradi povečanega obsega del iščemo nove okrepitve in sicer:

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• Skrb za pravilno realizacijo delovnih nalogov (pravilno pakiranje, odlaganje kartonov na pravo paletno mesto, izdelava točne naročene količine, uporaba pravih sestavnih delov…) in produktivnost
• Kontrola izdelkov med delom (po predpisu kontrole), ter obveščanje nadrejenega o morebitnih nepravilnostih
• Odvoz polnih palet v vmesno skladišče in dovoz praznih kartonov iz vmesnega skladišča do delovnega mesta
• Sodelovanje pri rešitvah in izboljšanju delovnih procesov za dvig konkurenčnosti (večja produktivnost) in zmanjševanju stroškov
• Opravljanje vseh ostalih del in nalog po navodilih nadrejenega vodje

PRIČAKUJEMO:
• Odgovoren odnos do dela in sredstev za delo
• Kvalitetno opravljanje dela, učinkovitost in zanesljivost
• Prodornost in angažiranost za doseganje pričakovanih rezultatov dela
• Komunikativnost
• Fleksibilnost in večopravilnost
• Motiviranost, samostojnost in timsko delo
• Inovativnost, kreativnost, samoiniciativnost in vztrajnost

NUDIMO:
• zaposlitev za polni delovni čas, delo v mladostnem kolektivu,
• zaposlitev za določen čas z možnostjo sklenitve nove pogodbe za daljši čas,
• 5 dnevni delovni teden,
• delo v 3 izmenah, dopoldan med 6. in 14. uro, popoldan med 14. in 22. uro, ter med 22 in 06 uro,
• fiksno redno plačilo, številni dodatki, variabilni stimulativni del plačila,
• možnost stabilne, varne in dolgoročne zaposlitve.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: info@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 584 112.
Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin