• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 25.01.2022

POMOŽNI DELAVEC NA GRADBIŠČU (m/ž) v Ljubljani

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • sprejemanje delovnih nalog pred odhodom na montažo,
  • prevzemanje materiala na podlagi dobavnic,
  • kontroliranje kvalitete materiala in sortiranje materiala pred vgradnjo,
  • izvajanje vseh pomožnih in enostavnejših del pri montaži,
  • evidentiranje del v gradbenem dnevniku in delovnem nalogu,
  • izvajanje  uporabe zaščitnih sredstev in predpisov varstva pri delu,
  • skrb za službena vozila, orodja in delovna sredstva, ki so mu dodeljena,
  • skrb za urejeno delovno okolje in čistočo na delovnem mestu,
  • opravljanje drugih nalog in opravil po nalogu nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:

  • ker gre za delo tudi na gradbenih odrih, je potrebno imeti veljavno zdravniško potrdilo za delo na višini,
  • zanesljivost, marljivost in odgovornost.

NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja
  • delo v dobri spodbudni ekipi,
  • redno plačilo,
  • možnost takojšnje zaposlitve.
  • dnevnice za delo na terenu
  • maksimalen regres
  • bruto začetna plača 1.128,60€
  • dodatki skladno s zakonodajo,
  • stimulacija glede na oceno opravljenega dela

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si