• Polni delovni čas
  • Bled
  • 17.08.2021

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • sodelovanje pri pripravi obrokov,
  • predpriprava in pomoč v kuhinji
  • čiščenje delovne površine in delovnih sredstev,
  • delitev hrane, oskrbovanje delilne linije,
  • dvoizmensko delo, občasno v sobotah

PRIČAKUJEMO:

  • izkušnje na podobnih delovnih mestih,
  • vozniško dovoljenje B kategorije,
  • dinamično osebo, veselje do dela in timskega dela
  • znanje slovenskega jezika.

NUDIMO:

  • Zaposlitev za polni delovni čas. Urejeno delovno mesto.
  • Bruto plača glede na izkušnje in zahtevnost delovnega mesta.
  • Ostali stroški povrnjeni skladno s kolektivno pogodbo za gostinsko dejavnost.
  • Zaposlitev v velikem, stabilnem podjetju, kjer se lahko poklicno razvijate, izpopolnjuje in gradite svojo kariero.
  • Varna in stabilna zaposlitev

Prijavite se zdaj!

Svojo prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: dejan@espada.si  s pripisom Kuharski pomočnik/Lokacija. Za dodatne informacije pokličite na telefon: 031 767 674. Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Vir: (fotografija) pixaby.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si