• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 20.07.2022

Vas zanima delo v uspešnem hotelu z dolgoletno tradicijo v središču Ljubljane? Izkušnje niso potrebne! Za našega naročnika iščemo kandidate za delovno mesto:

NATAKAR V HOTELU (m/ž) – Ljubljana

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • sprejemanje naročil, strežba in deserviranje,
  • obračunavanje, izdajanje računov in sprejemanje plačil,
  • nadziranje izdanih naročil po kvaliteti,
  • pripravljanje, urejanje in pospravljanje delovnih površin in pripomočkov v vseh gostinskih enotah podjetja,
  • priprava in skrb za urejenost bifejskega omizja (inventar, čistočo in urejenost bifejskega omizja po standardih),
  • občasno generalno čiščenje gostinskih enot,
  • zaključevanje dnevnih iztržkov in priprava skupnih blagajniških zaključkov,
  • naročanje, prevzem, skladiščenje ter izdaja za mini bar,
  • spremljanje stanja zalog in vodenje evidence porabe artiklov iz mini bara,
  • sprejemanje pritožb in reševanje manjših reklamacij gostov,
  • spremljanje svojega dela, ustrezno ekonomično poslovanje in prijaznost,
  • sodelovanje pri inventuri,
  • izvajanje in upoštevanje HACCP sistema.

PRIČAKUJEMO:

  • ustrezno psihofizično kondicijo za opravljanje dela,
  • izkušnje niso potrebne,
  • osebno urejenost, prijaznost, komunikativnost,
  • zaželeno znanje tujih jezikov, a ni pogoj,
  • zanesljivo in odgovorno osebo.

NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusno dobo 2 meseca (z željo podaljšanja v nedoločen čas),
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • dvoizmensko delo s super urnikom (večinoma dopoldan),
  • možnost izobraževanj in napredovanja.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:  kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Vir: (fotografija) pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si