• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 24.05.2022

Uspešno gostinsko podjetje z več gostinskimi obrati v Ljubljani veča svojo ekipo in v svoj kolektiv vabi izkušene natakarje in natakarice!

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • strežba hrane in pijače domačim in tujim gostom,
  • skrb za čistočo in urejenost lokala,
  • popis stanja blaga ter priprava naročil,

PRIČAKUJEMO:

  • ustrezno psihofizično kondicijo za opravljanje dela,
  • izkušnje z delom v gostinstvu, s strežbo pijače,
  • osebno urejenost, prijaznost, komunikativnost,
  • zaželeno znanje tujih jezikov, a ni pogoj,
  • zanesljivo in odgovorno osebo.

NUDIMO:

  • delo v dopoldanski in popoldanski izmeni, od ponedeljka do sobote, nedelje in prazniki so dela prosti,
  • pogodbo za polni delovni čas, za določen čas direktno pri naročniku
  • redno in stimulativno mesečno plačilo.

Zainteresirani kandidati naj čimprej pošljejo prijavo in življenjepis na elektronski naslov: info@espada.si ali pokličejo na telefon: 041 584 112

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si