• Polni delovni čas
  • okolica Trebnjega
  • 17.05.2021

Za našega naročnika, priznano slovensko podjetje iz Dolenjske, z dolgoletno tradicijo in izkušnjami na področju izdelave komponent za avtomobilsko ter ostalo industrijo, iščemo kandidata za delovno mesto:

NASTAVLJALEC STROJEV (m/ž) na Dolenjskem

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• izvajanje nastavitev stroja in orodij,
• izvajanje preizkusov orodij in materiala,
• priprava orodij in opreme za nastavljanje strojev ter orodij,,
• ostala dela po nalogu nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:
• izobrazbo tehnične smeri,
• poznavanje strojev za brizganje,
• zaželeno znanje upravljanja z mostnimi dvigali,
• zaželeno 1 leto izkušenj na podobnih delovnih mestih,
• zaželene so izkušnje na področju vzdrževanja strojev.

NUDIMO:
• fiksno in stimulativno plačilo
• delo v dinamičnem kolektivu,
• dobre možnosti za osebni in strokovni razvoj,
• dodatno izobraževanje,
• dodatno pokojninsko zavarovanje,
• urejene delovne pogoje,
• maksimalno povračilo za transportne stroške
• zagotovljena malica

Prijavite se zdaj!

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: dejan@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 031 76 76 74.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si