• Polni delovni čas
  • Koper
  • 15.12.2021

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Opravljanje predelav in dodelav na vozilih
  • Opravljanje montaže in demontaže delov
  • Izdelava potrebnih delov za predelavo vozila
  • Izvajanje vzdrževalnih in popravljalnih del na transportni opremi
  • Izvajanje zaščite podvozja
  • Dovoz in odvoz vozil na razna delovna območja
  • Vožnja vozil
  • Spoštovanje procesov in navodil ISO standarda kakovosti
  • Opravljanje drugih del v skladu z navodili nadrejenega

PRIČAKUJEMO:

  •  strokovno in kakovostno izvajanje zadolžitev, opredeljenih v opisu delovnega mesta, pogodbi o zaposlitvi, aktih družbe, kolektivni pogodbi, ostali veljavni zakonodaji
  • smotrno porabo sredstev in učinkovito izrabo delovnega časa
  • korekten in primeren odnos do strank in zaposlenih
  • varnost in zdravje pri delu ter varovanje okolja
  •  varovanje osebnih podatkov
  • IV. ali III. stopnja tehnične izobrazbe
  • izkušnje na podobnih delovnih mestih

PONUJAMO:

  • delovno razmerje za nedoločen čas  v uspešnem, rastočem podjetju,
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • redno in stimulativno plačilo
  • stimulativno plačilo za opravljeno delo in možnost osebnega in strokovnega razvoja ter izobraževanja,

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: magdalena@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 482 149.

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: magdalena@espada.si