• Polni delovni čas
  • Postojna
  • 17.08.2021

Domače podjetje, ki se že 30 let ukvarja s predelavo mesa in mesnih izdelkov, ima lastno maloprodajno mrežo mesnic. Pod lastno streho izvajajo vse procese od rejca do potrošnika in s tem zagotavljajo kakovost lastnih proizvodov. Če se želite pridružiti eni izmed boljši ekip proizvajalcev mesa in mesnih izdelkov ter svojim strankam z odličnimi okusi jemati sapo se prijavite na prosto delovno mesto:

MESAR V KLAVNICI / RAZSEKOVALNICI (m/ž) v Postojni

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• odstranjevanje drobovine, razpolavljanje trupov z rezanjem in sekanjem,
• priprava mesnih izdelkov za prodajo, skladiščenje in pakiranje mesnih izdelkov,
• vzdrževanje sanitarne in higienske neoporečnosti blaga in prostorov,
• nadzorovanje in vodenje evidence o delovanju hladilne tehnike,
• označevanje blaga z predpisano dokumentacijo,
• spremljanje stanja zalog, evidentiranje kritičnih rokov in seznanitev nadrejenim,
• opravljanje količinskega in kakovostnega prevzeme blaga.

PRIČAKUJEMO:
• zaključena poklicna ali srednješolska izobrazba s področja živilske tehnologije ali NPK mesar,
• zaželeno vsaj 1 leto izkušenj z delom v klavnici, mesnici ali mesni industriji,
• primerna psihofizična kondicija za opravljanje pretežno stoječega dela,
• zanesljivo, odgovorno in dela željno osebo.

NUDIMO:
• možnost dolgoročne zaposlitve za polni delovni čas,
• enoizmensko delo (od 5 ure – 13 ure in 7 ure – 15 ure)
• redno mesečno plačilo.

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu pokličite na telefon: 041 320 223.

ESPADA d.o.o., Ljubljanska cesta 13d,1236 Trzin
VIR: Fotografija (pixabay.com)

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si