• Polni delovni čas
  • Koper
  • 10.08.2021

Naš naročnik je uspešno podjetje, vodilni ponudnik celovitih logističnih storitev v Sloveniji in jugovzhodni Evropi ter uspešen logistični koncern z velikimi razvojnimi možnostmi. Njihov koncern sestavlja 12 družb v 9 različnih državah. Zanje iščemo nove sodelavce za prosto delovno mesto:

LOGIST (m/ž) v Kopru

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • terensko v luki Koper
  • pregled vagonov
  • pomoč preglednikom
  • administracija in spremljajoča dokumentacija

PRIČAKUJEMO:

  • ustrezne psihofizične sposobnosti za opravljanje delovnega mesta,
  • najmanj srednješolska izobrazba,
  • zanesljivost in odgovornost.

NUDIMO:

  • dvozimensko delo (od 6. do 23. ure – od 6 do 14. od 14. do 22. ali od 7. do 15. od 15. do 23.)
  • redno zaposlitev za polni delovni čas,
  • pogodba za 1 leto z 2 mesečnim poskusnim rokom (z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas),
  • fiksno redno plačilo in variabilni stimulativni del plačila,
  • regres 1200€, božičnica, kvartalne nagrade.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si