• Polni delovni čas
  • Lipica
  • 17.08.2021

Uspešno gostinsko podjetje veča svojo ekipo in v svoj kolektiv vabi izkušene natakarje in natakarice!

KUHAR (m/ž) v Lipici

DELOVNE NALOGE:

  • predpriprava živil, priprava in dekoriranje tako hladnih kot toplih jedi po dnevnih menijih in jedilnem listu in a la carte
  • priprava sladic
  • priprava in izvedba cateringa
  • priprava hrane za različne dogodke (npr. poroke, pikniki, .. )
  • pomoč pri skladiščenju, skrb za optimalno količino zalog, pomoč pri dnevnem naročanju gostinskega materiala
  • izvajanje drugih nalog skladno z delokrogom delovnega mesta za katere je strokovno usposobljen in izpolnjuje zahteve iz naslova varnosti in zdravja pri delu.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • zaključena V. stopnja ustrezne smeri
  • aktivno znanje slovenskega jezika
  • pasivno znanje italijanskega ali angleškega jezika
  • smisel za pripravo hrane
  • osebne lastnosti (natančnost, odgovornost, poštenost, visoka stopnja higiene in osebne urejenosti, občutek za red in čistočo, organizacijske sposobnosti, prijaznost, komunikativnost, kreativnost)
  • pripravljenost na izmensko delo, vključno z delom med vikendi.

KAJ PONUJAMO:

  • urejene delovne pogoje v novem hotelu
  • pogodba o zaposlitvi za določen čas 6-ih mesecev, iz razloga sezonskega dela in z možnostjo podaljšanja
  • prijetno in dinamično, z izzivi prepleteno delo
  • redno in konkurenčno plačilo
  • delo v uspešnem in stabilnem podjetju z dolgoletno tradicijo

Prijavite se sedaj!

Pošljite prijavo in življenjepis na elektronski naslov kadri@espada.si

Za informacije pa pokličite na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                                             Fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si