• Polni delovni čas
  • Bled
  • 17.08.2021

Uspešno slovensko podjetje s prehranskimi obrati širom Slovenije išče nove sodelavce! Podjetje izvaja prehranske in druge storitev v podjetjih, šolah, zdravstvenih in drugih ustanovah . Prizadevajo si za večanje kakovosti bivanja in ugodja njihovih strank in zaposlenih. V svojo ekipo vabijo:

Kraj delovnega mesta: BLED

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• regeneriranje in samostojna priprava hrane,
• skrb za čistočo in urejenost kuhinje,
• popis stanja blaga ter priprava naročil,
• dosledno upoštevanje navodil HACCAP,
• dvoizmensko delo, občasno delo ob sobotah

PRIČAKUJEMO:
• Ustrezna izobrazba: kuhar ali gostinski/živilski tehnik
• izkušnje z delom v gostinstvu, s pripravo hrane in poznavanje normativov
• zanesljivo in odgovorno osebo z veseljem do dela v kuhinji.

NUDIMO:
• pogodbo za polni delovni čas, za določen čas direktno pri naročniku,
• redno in stimulativno mesečno plačilo,
• delo v prijetnem kolektivu z možnostjo napredovanja
• dostop do široke baze znanja

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: dejan@espada.si ali pokličite na 031 76 76 74.

ESPADA d.o.o., Ljubljanska cesta 13d,1236 Trzin
VIR: Fotografija (pixabay.com)

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si