Uspešno slovensko podjetje s prehranskimi obrati širom Slovenije išče nove sodelavce! Podjetje izvaja prehranske in druge storitev v podjetjih, šolah, zdravstvenih in drugih ustanovah . Prizadevajo si za večanje kakovosti bivanja in ugodja njihovih strank in zaposlenih. V svojo ekipo vabijo:

Kraj delovnega mesta: Različne lokacije po celotni Sloveniji

OPIS DELOVNEGA MESTA:
Kuhar: priprava toplih in hladnih obrokov, organiziranje dela, vodenje in poznavanje dokumentacije HACAP

Kuharski pomočnik: sodelovanje pri pripravi obrokov, čiščenje delovne površine in delovnih sredstev, delitev hrane, oskrbovanje delilne linije.

PRIČAKUJEMO:
Kuhar: ustrezna izobrazba: kuhar, izkušnje z delom in čim večja samostojnost pri delu, predanost delu, zanesljivost in odgovornost.

Kuharski pomočnik: izkušnje na podobnih delovnih mestih, vozniško dovoljenje B kategorije, dinamično osebo, veselje do dela in timskega dela.

Vozniško dovoljenje in lasten prevoz sta prednost, ne pa nujni pogoj.

NUDIMO:
• Zaposlitev za polni delovni čas!
• Redno mesečno plačilo, skladno z zahtevnostjo delovnega mesta!
• Možnost razvoja kariere v naprednem in uspešnem podjetju! Veliko možnosti za izobraževanje in napredovanje!
• Urnik dela je odvisen od lokacije dela, načeloma delo poteka v eni izmeni od ponedeljka do petka, lahko pa tudi v več izmenah tudi do 6 dni na teden.
• Vsi prazniki so dela prosti!

Svojo prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: dejan@espada.si ali pokličite na telefon: 041 320 223.
Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si