• Polni delovni čas
  • Zg. Jezersko
  • 06.07.2021

KUHAR A LA CARTE (m/ž) – Zg. Jezersko

DELOVNE NALOGE:

  • kuharska dela – priprava hrane (zajtrki, dnevni menu, naročila za večje skupine, a la carte, poslovne pogostitve, naročila hrane v sobe, ipd.)
  • poznavanje pomena kakovostne in zdrave prehrane
  • pomoč pri pripravi jedilnikov, uvajanje standardov in novosti v ponudbo, pomoč pri ustrezni sestavi jedilnikov po kategorizaciji hotela,
  • priprava in izvedba cateringa
  • pomoč pri nabavi
  • skrb za red in čistočo na delovnem mestu
  • druga dela, ki smiselno spadajo v delokrog delovnega mesta.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • izobrazba: IV. stopnja gostinske, živilske, mesarske, kuharske,  slaščičarske, pekarske ali druge ustrezne smeri,
  • eno leto delovnih izkušenj,
  • pogovorno znanje slovenskega jezika
  • kreativnost, natančnost, vestnost, občutek za red in čistočo
  • iščemo kuharje, ki imajo izkušnje z delom na a la carte področju
  • lastni prevoz – vozniški izpit B kategorije

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • izmensko delo, delo ob dela prostih dnevih (prazniki, nedelje), delo v popoldanskih in večernih urah,
  • redno plačilo glede na predhodne izkušnje in zahtevnost delovnega mesta, dodatki,
  • ambiciozno, strokovno in kreativno delovno okolje,
  • zaposlitev v stabilnem, uglednem in družini prijaznem podjetju.

Prijavite se sedaj!

Pošljite prijavo in življenjepis na elektronski naslov kadri@espada.si

Za informacije pa pokličite na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                                             Fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si