• Polni delovni čas
  • Sežana
  • 31.05.2021

Ste tehnično naravnani in bi vas zanimala nova zaposlitvena priložnost na področju proizvodnje kabin? Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz Sežane, zaradi povečane obsega dela iščemo okrepitve v njihovi proizvodnji v Sežani.

KOVINAR – CNC OPERATER V SEŽANI (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Posluževanje in upravljanje na CNC krivilnih strojih skladno s tehnično in delovno dokumentacijo
  • Redno vzdrževanje stroja
  • Izvajanje kontrole polizdelkov
  • Druga ročna dela obdelave pločevin
  • Opravljanje drugih del po nalogu vodje in organizacijskih predpisih

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • Delovne izkušnje pri delu na CNC strojih (1 LETO),
  • Zanesljivost, samostojnost pri delu, odgovornost in natančnost
  • Znanje branja načrtov konstrukcij orodij
  • Pripravljenost na učenje;

KANDIDATU NUDIMO:

  • PLAČILO NA PODLAGI DELOVNIH IZKUŠENJ
  • stimulativno plačilo kot dodatek k nadpovprečni osnovi
  • dodatna izobraževanja in usposabljanja,
  • DELO V ENI IZMENI

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin               Vir fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si