• Polni delovni čas
  • CELJE

Naš naročnik je uspešno podjetje, vodilni ponudnik celovitih logističnih storitev v Sloveniji in jugovzhodni Evropi ter uspešen logistični koncern z velikimi razvojnimi možnostmi. Njihov koncern sestavlja 12 družb v 9 različnih državah. Zanje iščemo nove sodelavce za prosto delovno mesto:

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• prevzem blaga za skladiščenje in delo z ročnim skenerjem,
• samostojno nabiranje blaga s prenosnim terminalom, upravlja z viličarjem in drugimi premikalnimi sredstvi,
• priprava blaga za odpremo in odpremi blago v skladišču z živili,
• kontrola kvalitete in kvantitete dela v skladu z normativi in drugimi predpisi,
• spremljanje in kontrola rokov in skrb za izločanje blaga s pretečenim rokom,
• vzdrževanje reda in čistoče v skladišču,
• opravlja druga dela po navodilu nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:
• ustrezne psihofizične sposobnosti za opravljanje delovnega mesta in premeščanje od 6 do 15 kg težkega bremena,
• zaželene izkušnje z delom v skladišču in izpit za talnega ročnega viličarja, niso pa pogoj
• zanesljivost in odgovornost.

NUDIMO:
• delo v 2 izmenah, 5 dnevni delovni teden, izjemoma vsaka 2 sobota delovna, prazniki prosti,
• redno zaposlitev za polni delovni čas,
• fiksno redno plačilo in variabilni stimulativni del plačila. Regres 1200€.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: spela@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.
Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: spela@espada.si