• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 17.08.2021

Naš naročnik je uspešno podjetje, največji proizvajalec pijač v Sloveniji, ki s svojo skoraj 200-letno tradicijo proizvodnje pijač gradijo še danes s pomembnim poslanstvom na področju trajnosti in družbene odgovornosti.  Zanje iščemo nove sodelavce za prosto delovno mesto:

KOMISIONAR (m/ž) v Ljubljani

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • priprava blaga po naročilih za stranke ali po kamionu,
  • transportiranje in komisioniranje blaga,
  • nakladanje in razkladanje blaga z viličarjem,
  • delo po ročnih izpisih,
  • skrb za red in čistočo ter urejanje skladiščnega prostora.

PRIČAKUJEMO:

  • zaželene izkušnje z delom v skladišču,
  • zaželjen izpit za talnega ročnega viličarja (v kolikor ga nimate ga je treba opraviti pred zaposlitvijo),
  • zanesljivost in odgovornost.

NUDIMO:

  • dvoizmensko delo (dop 6h – 14h, pop 14h – 22h, petek 12h – 20h), vikendi in prazniki prosti,
  • redno zaposlitev za polni delovni čas,
  • fiksno redno plačilo in variabilni stimulativni del plačila,
  • urejeno delovno okolje pri stabilnem delodajalcu,
  • regres, kvartalne nagrade, dodatki.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si