• Polni delovni čas
  • Ljubljana
  • 25.05.2022

Za naročnika, podjetje z več kot 40 letno tradicijo nudenja celovitih kakovostnih storitev lastnikom vozil (avto salon, pooblaščen servis, prodaja pnevmatik, vulkanizerstvo, tehnični pregledi in zavarovanje, pralnica …) išče kandidata za delovno mesto

KOMERCIALIST NA TERENU (m/ž) v Ljubljani

Opis delovnega mesta:

  • operativno izvajanje delovnih procesov nabave in prodaje
  • analiza trga in priprava predlogov za prodajne akcije
  • zbiranje naročil in stalni kontakt s strankami
  • izdelava predlogov za pospeševanje prodaje
  • izdelava predlogov za nove pristope pri prodaji na terenu
  • priprava poročil in poročanje o dogajanju na terenu s strani konkurence
  • spremljanje nabave in prodaje po sklenjenih pogodbah
  • vzdrževanje stikov s poslovnimi partnerji
  • reševanje reklamacij

Pričakujemo:

  • V. stopnja strokovne izobrazbe – trgovske, tehnične, ekonomsko – komercialne smeri
  • 2 leti delovnih izkušenj v prodaji/nabavi
  • pozna trgovinsko zakonodajo in zakonodajo uvoza/izvoza
  • obvlada tržne pristope
  • dobre komunikacijske sposobnosti,
  • veselje do dela s strankami,
  • fleksibilnost, samoiniciativnost in urejenost ,
  • dobro znanje angleškega jezika; dodatno znanje nemškega jezika predstavlja prednost
  • obvladovanje programskih orodij MS Office in sposobnost dela z bazami podatkov
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • delo v profesionalnem delovnem okolju,
  • samostojno in timsko delo,
  • možnost osebnega in poklicnega napredovanja,
  • stimulativno nagrajevanje na podlagi dogovorjenih in doseženih ciljev,
  • prijetno delovno okolje,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom.

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu pokličite na telefon: 041 320 223

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si