• Polni delovni čas
  • Kranj
  • 12.10.2021

Naš naročnik je vodilni svetovni ponudnik rešitev in tehničnih izdelkov iz polimernih materialov, ki zagotavljajo tesnjenje, blaženje in zaščito na kritičnih mestih v zahtevnih okoljih. Njegove inovativne rešitve trajnostno izboljšujejo poslovno uspešnost kupcev. Skupina dosega letno prodajo v višini okoli 3,46 milijard evrov  in posluje v 50 državah. Naročnik bo zaposlil nove kadre direktno pri njih zaradi povečanega obsega dela in sicer:

IZDELOVALEC GUMENIH IZDELKOV

Opis dela:

  • izdelava gumenih izdelkov po tehnoloških predpisih
  • priprava orodij, naprav in ustreznih polizdelkov
  • preverjanje z meritvami
  • enostavna dela v proizvodnji
  • kontrola izdelkov

Pričakujemo:

  • II, III ali IV. stopnjo izobrazbe,
  • zaželene delovne izkušnje v proizvodnji (ni nujno),
  • pripravljenost na delo v več izmenah (III. ali IV. izmensko delo),
  • vestnost, veselje do dela, pridnost, odgovornost,
  • osnovno poznavanje dela z računalniškimi programi (MS Office)

Nudimo:

  • dinamično delovno okolje in stabilno zaposlitev direktno pri naročniku
  • možnost napredovanja v vodjo delovne linije in nagrajevanje glede na dosežene plane
  • nadpovprečno plačilo (1130€ brutto, mesečne nagrade, 800€ božičnica, 1750€ regres,….)
  • polni delovni čas,
  • 2 meseca poskusne dobe.

Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov: dejan@espada.si ali pokličite na 031 76 76 74.

ESPADA d.o.o., Ljubljanska cesta 13d,1236 Trzin

VIR: Fotografija (pixabay.com)

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si