• Polni delovni čas
  • Celje
  • 06.08.2021

Naš naročnik je uspešno podjetje, vodilni ponudnik celovitih logističnih storitev v Sloveniji in jugovzhodni Evropi ter uspešen logistični koncern z velikimi razvojnimi možnostmi. Njihov koncern sestavlja 12 družb v 9 različnih državah. Zanje iščemo nove sodelavce za prosto delovno mesto:

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • samostojno opravljanje strokovno operativnih del, disponiranje vozil v skladu s poslovniki, internimi akti in veljavnimi predpisi, zakoni in navodili,
  • dajanje strokovne pomoči in navodil dispečerjem,
  • vodenje dnevne operative vozil s kontrolo odvijanja prometa in racionalnega izkoriščanja vozil in razporejanje voznikov,
  • pravočasno oskrbovanje vozil s potrebnimi dokumenti,
  • kontrola izvajanja voženj,
  • sestavljanje prevoznih pogojev transporta v sodelovanju z nadrejenimi,
  • sestavljanje spremljajočih obračunov in posredovanje podatkov nadrejenim,
  • kontrola blaga in prevoznih sredstev,
  • reševanje reklamacij,
  • korespondenca in kontaktiranje s strankami ter dobavitelji,
  • opravljanje drugih del in nalog po nalogu nadrejenih.

PRIČAKUJEMO:

  • Ustrezna izobrazba: V. stopnja – transportna, ekonomska ali druga ustrezna izobrazba
  • Delovne izkušnje na enakem ali podobnem delovnem mestu
  • Poznavanje osnov Windows okolja, Word in Excel
  • Poznavanje informacijske podpore delovnega procesa
  • Znanje tujega jezika

NUDIMO:

  • Zaposlitev za določen čas 6 mesecev, s poskusno dobo 2 meseca, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • Fiksno redno plačilo,
  • Regres 1200€, božičnica, kvartalne nagrade.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si