• Polni delovni čas
  • Kranj
  • 30.11.2021

DELO V KUHINJI – ENOIZMENSKO (m/ž) v Kranju

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • sodelovanje pri pripravi obrokov,
  • čiščenje delovne površine in delovnih sredstev,
  • delitev hrane, oskrbovanje delilne linije,
  • Enoizmensko delo v dopoldanskem času
  • Vikendi prosti

PRIČAKUJEMO:

  • izkušnje na podobnih delovnih mestih,
  • vozniško dovoljenje B kategorije,
  • dinamično osebo, veselje do dela in timskega dela

NUDIMO:

  • Zaposlitev za polni delovni. Urejeno delovno mesto.
  • Bruto plača glede na izkušnje in zahtevnost delovnega mesta.
  • Ostali stroški povrnjeni skladno s kolektivno pogodbo za gostinsko dejavnost.
  • Zaposlitev v velikem, stabilnem podjetju, kjer se lahko poklicno razvijate, izpopolnjuje in gradite svojo kariero.

Pričetek dela je takoj po uspešnem razgovoru. Prijavite se zdaj!

Svojo prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:  dejan@espada.si  s pripisom Kuharski pomočnik/Lokacija. Za dodatne informacije pokličite na telefon:
031 76 76 74.

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si