• Polni delovni čas
  • CERKNO

Opis delovnega mesta:

– deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni
– priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava)
– opravljanje kuharskih del po navodilih
– pomoč pri distribuciji hrane
– pomivanje in čiščenje kuhinje in restavracije

Delo poteka v dveh izmenah, od ponedeljka do sobote.

Pričakujemo:

– končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba
– izkušnje v kuhinji so zaželene
– pogovorno znanje slovenskega jezika
– komunikativnost
– veselje do dela z ljudmi
– odgovornost, zanesljivost in natančnost
– pozitiven odnos do dela
– vozniško dovoljenje B kategorije
– poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa)
– delo z gosti (gostinska ali trgovska smer)
– poznavanje osnov računalnika
– vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

– zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
– delo v uspešnem podjetju
– delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje
– izobraževanje in možnost napredovanja.

Prijave sprejemamo na: spela@espada.si ali 041 320 223

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: info@espada.si