• Polni delovni čas
  • Kranj
  • 31.08.2022

Naš naročnik proizvaja in trži širok spekter motorskih, skuter in moped pnevmatik ter pripadajočih zračnic in moussov. Poznan je tudi kot nišni proizvajalec pnevmatik za go kart vozila, ultralahka letala in prikolice. Zaradi povečanega obsega dela iščemo kandidate za delovno mesto:

DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž) v Kranju

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • delo v proizvodnji,
  • sestava polizdelkov v končni izdelek,
  • kontrola izdelkov.

PRIČAKUJEMO:

  • zaželene izkušnje v proizvodnji, niso pogoj,
  • zaželene ročne spretnosti,
  • odgovornost, resnost in natančnost pri opravljanju dela,
  • zanesljivost.

NUDIMO:

  • redno mesečno plačilo,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • možnost napredovanja in nagrajevanje glede na dosežene plane,
  • nadpovprečno plačilo (mesečne nagrade, 1950€ regres, 13. plača, dodatek za delovno dobo),
  • polni delovni čas,
  • delo v treh izmenah (pon – pet; vsaka 3 sobota je delavna).

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov: kadri@espada.si ali pokličite na številko 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Vir fotografija: internet

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si