• Polni delovni čas
  • Kozina
  • 06.08.2021

Naš naročnik je specializirana pralnica za pranje in najem hotelskega in restavracijskega perila, saj je naš proces pranja prilagojen za najzahtevnejše hotelske in restavracijske kupce z visokimi zahtevami kvalitete storitev. Zaradi povečanega obsega del iščemo nove okrepitve:

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Sortiranje perila
  • Strojno pranje
  • Ročno in/ali strojno likanje perila
  • Štetje perila
  • Končna priprava paketov za izdajo
  • Kontrola kakovosti
  • Ohranjanje čistoče na svojem delovnem mestu

PRIČAKUJEMO:

  • Delavnost, učinkovitost na delovnem mestu
  • Natančnost, urejenost, zanesljivost
  • Sposobnost delovanja v teamu

NUDIMO:

  • možnost zaposlitve za nedoločen čas s preizkusno dobo
  • Prijazno delovno okolje
  • urejene delovne razmere
  • prevoz iz Kopra ali Izole

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin                          Slika vir: unsplash.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kadri@espada.si