• Polni delovni čas
  • Ajdovščina
  • 30.06.2021

Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki se ukvarja z živilsko industrijo iščemo kandidate za delovno mesto

DELAVEC V PROIZVODNJI KRUHA (m/ž) v Ajdovščini

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • priprava surovin za peko kruha
  • mešanje, oblikovanje in peka kruha,
  • skrb in odgovornosti za čistočo delovnega mesta,
  • ostale naloge in dela po navodilih nadrejenega.

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

  • zaželene izkušnje v proizvodnji peke kruha,
  • odgovornost, resnost in natančnost pri opravljanju dela,
  • zanesljivost, iznajdljivost in učljivost.

KANDIDATU NUDIMO:

  • napovprečno plačilo za takšno delovno mesto,
  • redno mesečno plačilo,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • plačilo na podlagi delovne dobe,
  • plačilo kilometrine po dejanskih kilometrih,
  • delo v treh izmenah.

Prijavite se zdaj!

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

ali pokličite na številko 031 76 76 74

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin               Vir fotografija: pixabay.com

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: dejan@espada.si