• Polni delovni čas
  • Samobor
  • 31.05.2024

Priložnost za vse, ki si želijo urejenega urnika in mirnega dela.

Deklariranje artiklov (m/ž) – Samobor Hrvaška

Opis delovnega mesta:

  • deklariranje blaga,
  • vzdrževanje urejenosti in čistoče skladišča,
  • ostala dela po naročilu nadrejenega,
  • pomoč v skladišču po potrebi.

Pričakujemo:

  • zanesljivo, odgovorno in skrbno osebo,
  • redoljubnost in natančnost pri opravljanju dela,
  • opravljeno II. stopnjo izobrazbe.

Nudimo:

  • zaposlitev za 6 mesecev z možnostjo podaljšanja,
  • enoizmensko delo v dopoldanskem času,
  • korektno in pravočasno plačilo,
  • odlične delovne pogoje v dinamičnem kolektivu.
???? Prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov ivan@epada.si
☎️ Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 051 667 375
???? Epada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Za prijavo na to delovno mesto posredujte podatke na enaslov: kaja@epada.si